• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Prestij-Ayna-Tasarım-Dekorasyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05545377764
  • https://www.twitter.com/@prestijayna
  • https://www.instagram.com/prestijaynatasarim
  • https://www.youtube.com/channel/UCnRP522I4ZRhLkYXDpUHzEw
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret52615
Site Haritası
Ayna Renklerimiz

Kullanılan Ayna

    Şişecam’ın  ekolojik Flotal-E aynası . TS EN 1036-1 standardında bakırsız ve kurşunsuz üretilir. Doğaya zararlı  maddeler içermeyen Flotal E çevre dostudur.    Yüksek atmosferik neme dayanıklıdır. Diğer  aynalara göre daha parlak bir görüntüye sahiptir. Yüksek ışık yansıtma özelliği ile daha berrak, net ve doğal bir görüntü sunar. Uzak doğu ürünleri gibi ikininci kalite ürünler kullanmıyoruz.

Ya Kırılırsa ?

Aynalarımız birbirinden bağımsız olduğu için sadece kırılan parçaya müdahale edebiliriz. Şiddetli fiziksel darbe olmadığı baklava desenli aynalarımız kırılmaz.

Sipariş - Bilgi

Prestij Ayna

AYNA TASARIMINDA PROFESYONEL HİZMET

PRESTİJ AYNA TASARIM DEKORASYON UYGULAMA


 

Duvar ayna modelleri, dekoratif ayna, baklava ayna, ayna tasarım, koridor ayna modelleri, modern salon aynaları ve banyo aynaları gibi birbirinden şık ve görsel ayna çeşitlerimiz ile yaşam alanlarınıza görsellik katmaya devam ediyoruz. 0554 537 77 64

prestij ayna

 

         Prestij Ayna Tasarım  olarak satışını yaptığımız baklava aynaları salon, oturma odası, yatak odası ve antrelere duvar aynası olarak yaptırabilirsiniz. Şık, estetik, modern, tasarımsal olarak mükemmel mekanlar yaratabilirsiniz.  Bu noktada da zevkinize hitap edecek ve evinize gelen misafirlerinize de şık bir ortam hazırlayacak baklava desen aynalarla evinizi bambaşka bir havaya bürümeyi hedefliyoruz.

 

prestij ayna tasarım

Ayna dekorasyonu söz konusu olduğunda sabit kurallar yoktur. Aynayı evin herhangi bir odasında, sadece girişte ve banyoda kullanabilirsiniz. Sanat eserine veya diğer duvar dekoru seçeneklerine alternatif olarak aynaları düşünün. Elbette desenli ayna modellerini dilediğiniz yerde tercih edebilir ve hem pratik hem de dekoratif olabilirler.

Özellikle baklava yada diğer model aynalar doğru yerlere konulduğu takdirde küçük bir mekanı büyük ölçüde büyütebilir. Aydınlık derinlik ve ferahlık vermesinin yanında dekoratif bir görüntü güzelliği yaratabilir.

Naturel Kare Kesim

Baklava Aynalar ölçüleri belirlendikten sonra CNC kesim masasında kesimi yapılır. Amaç yapıştırma esnasında oluşacak hataları minimum seviyeye indirmektir. Kesim işleminden sonra ayna kenarları 1,5 bizote yapılarak montaja hazır hale geldiğinde evinizde iki saat içinde montajı ayna silikonu ile gerçekleştirilir.

Füme Baklava Ayna

Bronz ayna, Füme Ayna ve Naturel ayna gibi birçok ayna cinsini kullanabiliyoruz ve aynaya cnc makinalarında istediğimiz şekli verebiliyoruz yani aşağı yukarı her türlü uygulamayı ve deseni yapabiliyoruz.

Bronz Çizgi Desen

Tüm baklava dilimli duvar aynası   modellerinde kullanılan malzeme Şişecam ürünüdür. Şeffaf, füme, bronz renk olarak 3 tipte ayna kullanılmaktadır. 4 mm kalınlığında flotal ayna kullanılmaktadır

Flotal ayna nedir ? diye sorulduğunda; flotal camın yıkanarak, gümüş kaplaması yapıldıktan sonra üstüne bakır kaplama atılarak, iki kat boyama işlemi yapıldıktan sonra kuruması tamamlanarak ortaya çıkan görüntü kalitesi en iyi ayna modelidir.

Naturel Baklava Ayna

İsterseniz duvar üstüne yapıştırılan baklava aynaları varaklı çerçeve modelleri ile çerçevelendirebilir, daha estetik ve şık bir görüntü kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda asma tavan baklava ayna uygulaması kaplama işlerinizde tüm salon, yatak odası ve diğer mekanlara geniş bir yükseklik, ferahlık kazandırabilirsiniz.

Füme Asimetrik Ayna

Feng Shui'ye göre aynanın girdiği bir yere iyi enerji, para ve berekette beraberinde gelir. Hangi felsefe olursa olsun ya da hangi stil. Hepsi de aynanın mutlaka kullanılması konusunda hem fikir. Eviniz küçük ya da büyük olsun, orada ayna varsa o ev büyük görünür. Bu değişmez bir gerçek!

 

Naturel Baklava Ayna

Oturma odası veya salon gibi alanlarda büyük dekoratif aynalar iç mekanın odak noktası haline gelebilir. Örneğin, duvarın üstündeki duvara veya kanepenin arkasına, kısmen sırtlığın arkasına gizlenmiş yuvarlak veya oval bir ayna yerleştirilebilir. Tabii ki, mekanda iki veya daha fazla kullanabileceğinizi düşünüyorsanız, kendinizi tek bir dekoratif aynayla sınırlamamalısınız.


4 mmBizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mm Bizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mm Bizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mm Bizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mm Bizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mm Bizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mm Bizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mmBizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mmBizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mmBizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mmBizoteli Şişecam Flotal Ayna

4 mmBizoteli Şişecam Flotal Ayna